1572441840dsc5967.jpg

Diskuze s Lilianou Berezkinovou

Poslední letošní setkání našeho klubu Diamant se konalo ve středu 9. října 2019 v útulné restauraci U dobré myšlenky. Hostem večera byla Liliana Berezkinová - spolumajitelka společnosti Pipette & Chart, která podporuje vědeckovýzkumné podniky a investory. Neformální diskuzi s Lilianou Berezkinovou tradičně vedl prorektor Petr Budinský. Svět nanotechnologií členy klubu velice zaujal, a tak čas vyhrazený dotazům vyplnili řadou zajímavých otázek.
V průběhu večera jsme také přijali nového člena klubu Ing. Josefa Voltra, MBA, vedoucí marketingu a komunikace ve společnosti Dopravní podnik Praha, a.s.
Jak už zmínil pan prorektor Petr Budinský, Vysokou školu finanční a správní čeká výročí 20 let od jejího založení. Budeme velice rádi, když si všichni členové klubu Diamant vyznačí tuto akci, která se koná 14. a 15. 11. 2019, ve svém kalendáři.

Fotografie z tohoto setkání naleznete zde.