15604933960009-dsc8001.jpg

Dubnové setkání ve znamení fotbalu

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 jsme měli možnost se setkat a strávit večer ve velice příjemné společnosti významného českého sportovce. Podvečerní setkání se konalo v historických prostorách Pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech, jedinečném místě s unikátní atmosférou.
Hostem večera byl Tomáš Ujfaluši, bývalý fotbalový reprezentační obránce, který naposledy působil v jednom z dlouhodobě nejúspěšnějších týmů v Česku – AC Sparta Praha. Tomáš Ujfaluši jako mimořádný host klubu bezmála dvě hodiny odpovídal na každou položenou otázku a seznamoval nás s fotbalovým prostředím z pohledu sportovce.
I během tohoto večera jsme přivítali do našeho Klubu nového člena Radka Šillera. Věříme, že mu členství v Klubu bude přínosné a budeme se s ním i nadále setkávat nejen při akcích Klubu Diamant.
Veškeré fotografie z tohoto setkání naleznete zde: https://www.vsfs.cz/?id=1758&year=2019&page=2&gal=346