dsc-2333.jpg
21.02.2018

Kouzelný večer ve vinotéce Cellarius

Zatím poslední setkání členů našeho klubu se konalo ve středu 21. února 2018 od 18,00 hod. ve vinotéce Cellarius na Vinohradech. Hostem komorního, ale velmi příjemného večera byl kouzelník a moderátor Martin Kellman, který patří ke špičkám svého oboru v ČR. Hosty okouzlil nejenom svojí diskusí s prorektorem Petrem Budinským, ale i řadou kouzel, která jim v průběhu večera předvedl.

Martin Kellman spolupracoval s řadou významných firem (za všechny Louis Vuitton, Hasbro, Lidl, Pepsico CZ, Tesco nebo rádio Kiss), ale jeho největší vášní je vystupování před veřejností: „Chci kouzlit pro veřejnost - pro skutečné diváky, kteří se chtějí bavit a být skutečně okouzleni," říká.

Během večera jsme odevzdáním plakety a odznáčku z rukou místopředsedy představenstva VŠFS Emila Šenkýře přivítali nové členy Kateřinu Bimkovou a Richarda Unruha.

Setkání se nekonalo ve vinotéce nadarmo, součástí programu byla řízená degustace vín Nového světa spojená s vynikajícím občerstvením.

Další setkání je plánováno na 2. května 2018.

Fotografie můžete shlédnout zde.

ke stažení