dsc-0927.jpg
22.05.2017

Klub Diamant navštívil významný český manažer Jiří Báča

Letošní druhé setkání klubu navštívil Jiří Báča, generální ředitel společnosti Vodafone a současně i absolvent naší univerzity. Otázky si pro něj jako tradičně připravil prorektor Petr Budinský a nejenom podle něj patřil tento rozhovor k těm nejzajímavějším, jaké na půdě Diamantu kdy vedl. Jiří Báča je osobností s neuvěřitelným charismatem, ke všem otázkám přistupoval s velkou pozorností a vnitřní poctivostí. Jako vždy padlo mnoho doplňujících dotazů z řad posluchačů a host se, i přes významnou rodinnou událost, zdržel i na přijetí nového člena klubu. Tím byl Jiří Kraus, absolvent oboru Řízení podniku a podnikové finance a současný předseda představenstva Letiště Praha.
Další setkání členů klubu bude již tradičně na Open Party VŠFS 31. srpna 2017 ve Žlutých lázních. Jste srdečně zváni.

Fotogarifie z této akce nalzente zde

Video naleznete zde.