dsc-6567.jpg
17.02.2017

Klub Diamant přivítal Elišku Haškovou-Coolidge

Další z pravidelných setkání klubu Diamant svou přítomností ozdobila velká dáma českého veřejného života Eliška Hašková-Coolidge. Diskuse s touto dámou, která více než dvacet let působila v administrativě Bílého domu a pracovala pro pět amerických prezidentů, byla nesmírně podnětná. Při jejím vyprávění bylo absolutně soustředěné ticho a následné dotazy prozrazovaly nejenom živý zájem, ale i velkou úctu, kterou tato výjimečná žena zcela přirozeně vzbuzuje.

Setkání se konalo ve čtvrtek 16. února 2017 a kromě výjimečného hosta bylo mimořádné i tím, že jsme přivítali tři nové členy. Do klubu Diamant vstoupili Ing. Kateřina Ujfaluši, Bc. Jakub Hradec a Ing. Ondřej Bačina. Příští setkání se bude konat v květnu.

Video můžete shlédnout zde.

Fotografie můžete shlédnout zde.