Diamant - absolvenský klub VŠFS

KLUB ÚSPĚŠNÝCH ABSOLVENTŮ VŠFS

dsc-9483.jpg
02.06.2015

Červnové setkání s vůní koňaku

Další setkání klubu Diamant se tentokrát uskutečnilo v jediném českém cognac baru U staré studny na Malé Straně. Místo setkání nebylo vybráno náhodně. Po večeru, v jehož průběhu byli slavnostně přijati noví členové a po diskusi s mimořádně zajímavým hostem z oblasti developmentu, totiž následovala právě degustace koňaků.

V úterý 2. června se v prostoru sklepení ze 14. století prodchnutém atmosférou staré Prahy setkali stávající členové se zájemci o členství při neformálním večerním drinku. Na programu bylo předání slavnostních plaket novým členům a diskuse s hostem večera Janem Řežábem, majitelem developerské skupiny JRD (průkopník energeticky úsporného a environmentálně šetrného bydlení a současné jedničky v této oblasti na českém trhu).

Jan Řežáb si podnikáním naplnil svou ambici dokázat, že i v tržních podmínkách a bez dotací lze stavět energeticky úsporné projekty a zpřístupnit je nejširší veřejnosti. Jeho současné aktivity směřují významně do oblasti životního prostředí a kvality života včetně alternativních zdrojů energie.

Večer následně pokračoval už jen degustací těch nejlepších koňaků a pochutin. Světem tohoto kvalitního moku provedla hosty Tereza Křivinková, jediná Cognac Educator v České republice.